CsTime.idle.ro
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Bun venit pe CsTime.idle.ro by created Jemba
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

vreau si eu un server de zombiii comple cu de toate si sa stiu cum imi bag admin cum e setinfo_?

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Autor Mesaj
ExTreM^^
Vizitator




vreau si eu un server de zombiii comple cu de toate si sa stiu cum imi bag admin cum e setinfo_? Vide
MesajSubiect: vreau si eu un server de zombiii comple cu de toate si sa stiu cum imi bag admin cum e setinfo_?   vreau si eu un server de zombiii comple cu de toate si sa stiu cum imi bag admin cum e setinfo_? I_icon_minitimeMier Aug 11, 2010 3:45 pm

As vrrea si eu un sv de zombiii,dak nu va suparati!! si spunetimii sim ie dak poate cineva sa imi fac a la un server deathrun sa am bot cu-10000 de puncte care sa transfere teroristii sa bage asa vati prin voi multumesc Very Happy
Sus In jos
Celes
Vizitator




vreau si eu un server de zombiii comple cu de toate si sa stiu cum imi bag admin cum e setinfo_? Vide
MesajSubiect: 1.   vreau si eu un server de zombiii comple cu de toate si sa stiu cum imi bag admin cum e setinfo_? I_icon_minitimeDum Noi 21, 2010 6:07 pm

1.Iti iei sv de zombie gata facut cu adminmod.
2.dupa ce il iei il instalezi.
3.ca sa dai admin intri in adoons amxmodx si intri in admin.ini.
4.scri acolol numele si parola .
5.dai restart la sv.
6.scri in consola setinfo _pw parola
7.intri si ai admin
Sus In jos

vreau si eu un server de zombiii comple cu de toate si sa stiu cum imi bag admin cum e setinfo_?

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum: Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
CsTime.idle.ro :: -=][Counter Strike][=- :: Servare Gata Facute -
creează un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente